PROJEKTOWANIE i ARANŻACJA WNĘTRZ I METAMORFOZY WNĘTRZ I

HOME STAGING

 

Zapraszam do

ads home concept

Agnieszka D'Souza

OFERTA

OFERTA

1,5h  l  Konsultacja

 

Profesjonalne przygotowanie nieruchomości przeznaczonej do wynajmu/ sprzedaży.

 

Usługa skierowana do Klientów, którzy dopiero zamierzają bądź od jakiegoś czasu starają się wynająć lub sprzedać dom/ mieszkanie - jednak bezskutecznie.

  • MIESZKALNYCH

  • LOKALI UŻYTKOWYCH

1,5h  l  Konsultacja

 

Nowe oblicze starego wnętrza.

 

Usługa skierowana do Klientów, którzy chcą zmienić dotychczasowy wystrój swojego domu/ mieszkania bądź pojedynczego pomieszczenia np.: salonu, pokoju dziecka czy sypialni. Metamorfoza wnętrza może być doskonałaym pomysłem na prezent.

PROJEKTOWANIE WNĘTRZ 

POSZCZEGÓLNE ETAPY PROJEKTU

PIERWSZE SPOTKANIE I WSTĘPNA WYCENA PROJEKTU GRATIS!

Usługa skierowana do Klientów, którzy chcą zmienić bądź dopasować do swoich potrzeb istniejący układ funkcjonalny nieruchomości np.: podczas wyboru lub kupna nowego mieszkania (najczęściej w stanie deweloperskim). Projekt funkcjonalny może stanowić samodzielną usługę lub etap I projektu.

Usługa skierowana do Klientów, którzy nie mają sprecyzowanej wizji mieszkania/ domu. Mają pewne pomysły, jednak potrzebują pomocy w zebraniu ich w spójną całość. Oczekują porady dotyczącej kolorów i przykładowych materiałów wykończeniowych, itp.

HOME STAGING

PROJEKT 

KOMPLEKSOWY

ETAP III

Usługa skierowana do Klientów, którzy poza chęcią poznania możliwości funkcjonalnych domu/ mieszkania oczekują również porady dotyczącej kolorów, pomocy w wyborze konkretnych materiałów wykończeniowych, koordynacji prac ekip wykończeniowych, itp. 

USŁUGI DODATKOWE

PROJEKT ŁAZIENKI

PROJEKT ZABUDOWY

 SZAFY, ZAGŁÓWKI, BIURKA i inne

 * Usługi dodatkowe są wyceniane indywidualnie. Zapraszam do kontaktu po więcej informacji.

 

ADS HOME CONCEPT

 

ADS HOME CONCEPT to autorska pracownia wnętrz oferująca usługi projektowania

i aranżacji wnętrz, metamorfozy, liftingi wnętrz mieszkalnych i lokali użytkowych, jak również odpowiedniego przygotowania nieruchomości do sprzedaży lub wynajmu - home staging.

 

Nazywam się Agnieszka D'Souza i jestem założycielką ADS HOME CONCEPT. Dekorowanie i aranżacja wnętrz od dawna były moją pasją. Początkowo zajmowałam się projektowaniem w ramach hobby, które w efekcie zamieniłam na pracę zawodową.  We wnętrzach poza walorami wizualnymi cenię sobie wygodę, dlatego główną ideą powstania ADS HOME CONCEPT była chęć kreowania wnętrz łączących estetykę z funkcjonalnością. Każdy projekt dostosowuję do indywidualnych potrzeb i wymagań Inwestora. Poprzez swoją pracę staram się pokazać, że dobry projekt i wyjątkowe wnętrze to nie tylko drogie materiały wykończeniowe i designerskie dodatki. Produkty polecane i wykorzystywane w projektach ADS HOME CONCEPT są sprawdzone i dobre jakościowo - dostosowane do budżetu Inwestora. 

Dzięki zdobytemu doświadczeniu i wiedzy, szkoleniach produktowych, uczestnictwie w targach wnętrzarskich, współpracy z salonami wyposażenia wnętrz, jak również kompetentnymi wykonawcami zadbam o to, aby każdy projekt i współpraca  ze  mną była dla Państwa przyjemnością.

Zapraszam do współpracy

Agnieszka D'Souza

Projektant i Dekorator Wnętrz I Home Stager

Lubię pracę z ludźmi, a największą gratyfikacją jest dla mnie zadowolenie moich Klientów. 

Dziękuję! To ogromna przyjemność móc dzielić się z Wami moim doświadczeniem i pasją

ZAPRASZAM DO ADS HOME CONCEPT

Agnieszka D'Souza

 
 

KONTAKT

DANE KONTAKTOWE

FORMULARZ KONTAKTOWY

(+48) 510515019

Kraków / Ostrowiec Św.

Imię i nazwisko *

Email *

Wiadomość

PROJEKTOWANIE i ARANŻACJA WNĘTRZ I METAMORFOZY WNĘTRZ I HOME STAGING

PARTNERZY:

© 2018 Created with       by ADSHOMECONCEPT. All Rights reserved.

logo.png