• Grey Facebook Icon
  • Grey Instagram Icon

METAMORFOZY WNĘTRZ

KONSULTACJA + RAPORT DIAGNOSTYCZNY

Pisemny raport przygotowany na podstawie wcześniejszej konsultacji/ konsultacji ONLINE diagnozowanej nieruchomości. Raport zawiera analizę stanu zastanego wraz z dokumentacją fotograficzną (zrobioną podczas konsultacji lub na podstawie nadesłanych zdjęć), jak również propozycje dotyczące sugerowanych zmian tj.: koloru farb, funkcjonalnego zagospodarowania przestrzeni, zastosowania odpowiednich akcesoriów dekoracyjnych ze wskazaniem przykładowych miejsc zakupu.

 

KONSULTACJA / KONSULTACJA ONLINE

 

Spotykamy się w diagnozowanej nieruchomości. Podczas spotkania dokonuję szczegółowej analizy stanu zastanego tj.: wad i zalet nieruchomości, kolorystyki poszczególnych wnętrz, ustawienia i rodzaju mebli, oświetlenia i ogólnego zagospodarowania przestrzeni. Przekazuję Wam ustne rekomendacje dotyczące proponowanych zmian, dzięki którym nieruchomość zyska na atrakcyjności wśród potencjalnych nabywców. Konsultacja przygotowuje Wasdo niemalże samodzielnego wdrożenia zmian.

Szanujc Wasz czas oferuję również możliwość skorzystania z konsultacji ONLINE. Opcja ta jest najczęściej wybierana przez osoby, które ze względu na odległość, bądź inne obowiązki nie mogą osobiście spotkać się ze mną w nieruchomości. Konsultacja online odbywa się drogą mailową. Analizy dokonuję na podstawie nadesłanych zdjęć lub spotkania ONLINE. Ze względu na wygodną formę jest to najchętniej i najczęściej wybierana opcja przez moich Klientów.

 

To Wy decydujecie, czy konsultacja ma stanowić samodzielną usługę, czy będzie wstępem do nawiązania dalszej współpracy.

HOME STAGING - ZRÓBMY TO RAZEM !

Usługa kompleksowa polegająca na wdrożeniu rekomendowanych przeze mnie zmian. Współpracuję ze sprawdzonymi fachowcami. którzy sprawnie i bezproblemowo przeprowadzą prace naprawczo - remontowe. Możecie również skorzystać z własnej ekipy. Ponadto przygotuję listę zakupów wyposażenia wnętrz i akcesoriów dekoracyjnych (z wyszczególnieniem konkretnych artykułów i sklepów). Dzięki przeprowadzonym zmianom nieruchomość stanie się atrakcyjna i funkcjonalna, a jej odpowiednia stylizacja końcowa wyróżni ją na tle podobnych ofert. Na Wasze życzenie stylizacja wnętrza uwieńczona zostanie sesją zdjęciową, stanowiącą usługę dodatkową.

Należy pamiętać, że właściwie zrobione zdjęcia nieruchomości, ukazujące jej potencjał i możliwości, zachęcają nabywców do bliższego zapoznania się z ofertą sprzedaży/ wynajmu.

ADS HOME CONCEPT

NAPISZ DO ADS

ZNAJDZIESZ ADS NA

ODPOWIEM NA TWOJE PYTANIA

myślałam, że nie zapytasz

ADS HOME CONCEPT Agnieszka D'Souza, jako administratorka Twoich danych osobowych informuje, że:

1. Twoje dane osobowe przetwarzane będą w celu udzielenia informacji lub odpowiedzi na pytanie postawione w formularzu kontaktowym, podczas kontaktu telefonicznego lub kontaktu mailowego na podstawie art. 6 ust 1. lit. f) oraz w celach archiwizacyjnych.
2. Odbiorcą Twoich danych osobowych będą również dostawcy usług hostingowych.
3. Twoje dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do zakończenia procesu udzielenia pełnej informacji lub odpowiedzi na pytanie postawione w formularzu kontaktowym oraz w celach archiwizacyjnych przez 1 rok.
4. W związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługują Ci następujące prawa: dostępu do treści danych, do sprostowania danych, do usunięcia danych, do ograniczenia przetwarzania danych, do przenoszenia danych, do wniesienia sprzeciwu, prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego (Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych) w przypadku uznania, że przetwarzanie danych osobowych Panią/Pana dotyczących narusza przepisy RODO.
5. Podanie przez Ciebie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże niezbędne dla udzielenia informacji lub odpowiedzi na pytanie postawione w formularzu kontaktowym, podczas kontaktu telefonicznego lub kontaktu mailowego

© 2020 Created with             by ADSHOMECONCEPT. All Rights reserved to Agnieszka D'Souza.

  • Grey Facebook Icon
  • Grey Instagram Icon