HOME STAGING

odpowiednie przygotowanie nieruchomości do wynajmu/ sprzedaży

zastosowanie właściwych technik marketingowych

odpersonalizowanie i zneutralizowanie nieruchomości

zmiana charakteru nieruchomości z 'do mieszkania' na 'do sprzedania'

zainteresowanie jak największej liczby oglądających nieruchomość - potencjalnych Nabywców

przyspieszenie sprzedaży lub wynajmu

za możliwie najwyższą cenę

KONSULTACJA / KONSULTACJA ONLINE

 

 

Spotkanie z Państwem odbywa się w diagnozowanej nieruchomości. Podczas spotkania dokonuję szczegółowej analizy stanu zastanego tj.: wad i zalet nieruchomości, kolorystyki poszczególnych wnętrz, ustawienia i rodzaju mebli, oświetlenia i ogólnego zagospodarowania przestrzeni. Przekazuję Państwu ustne rekomendacje dotyczące proponowanych zmian, dzięki którym nieruchomość zyska na atrakcyjności wśród potencjalnych nabywców. Konsultacja przygotowuje Państwa do niemalże samodzielnego wdrożenia zmian.

Szanując Państwa czas oferuję również możliwość skorzystania z konsultacji ONLINE. Opcja ta jest najczęściej wybierana przez osoby, które ze względu na odległość, bądź inne obowiązki nie mogą osobiście spotkać się ze mną w nieruchomości. Konsultacja online odbywa się drogą mailową. Analizy dokonuję na podstawie nadesłanych zdjęć. Ze względu na wygodną formę jest to najchętniej i najczęściej wybierana opcja przez moich Klientów.

 

To Państwo decydują, czy konsultacja ma stanowić samodzielną usługę, czy będzie wstępem do nawiązania dalszej współpracy.


KONSULTACJA + RAPORT DIAGNOSTYCZNY

 

Pisemny raport przygotowany na podstawie wcześniejszej konsultacji/ konsultacji ONLINE diagnozowanej nieruchomości. Raport zawiera analizę stanu zastanego wraz z dokumentacją fotograficzną (zrobioną podczas konsultacji lub na podstawie nadesłanych zdjęć), jak również propozycje dotyczące sugerowanych zmian tj.: koloru farb, funkcjonalnego zagospodarowania przestrzeni, zastosowania odpowiednich akcesoriów dekoracyjnych ze wskazaniem przykładowych miejsc zakupu.

HOME STAGING - ZRÓBMY TO RAZEM !

 

 

Usługa kompleksowa polegająca na wdrożeniu rekomendowanych przeze mnie zmian. Współpracuję ze sprawdzonymi fachowcami. którzy sprawnie i bezproblemowo przeprowadzą prace naprawczo - remontowe. Mogą również Państwo skorzystać z własnej ekipy. Ponadto przygotuję listę zakupów wyposażenia wnętrz i akcesoriów dekoracyjnych (z wyszczególnieniem konkretnych artykułów i sklepów). Dzięki przeprowadzonym zmianom nieruchomość stanie się atrakcyjna i funkcjonalna, a jej odpowiednia stylizacja końcowa wyróżni ją na tle podobnych ofert. Na Państwa życzenie stylizacja wnętrza uwieńczona zostanie sesją zdjęciową, stanowiącą usługę dodatkową.

Należy pamiętać, że właściwie zrobione zdjęcia nieruchomości, ukazujące jej potencjał i możliwości, zachęcają nabywców do bliższego zapoznania się z ofertą sprzedaży/ wynajmu.

 

PROJEKTOWANIE i ARANŻACJA WNĘTRZ I METAMORFOZY WNĘTRZ I HOME STAGING

PARTNERZY:

© 2018 Created with       by ADSHOMECONCEPT. All Rights reserved.

logo.png