METAMORFOZY WNĘTRZ MIESZKALNYCH I UŻYTECZNOŚCI PUBLICZNEJ

(hoteli, pensjonatów, restauracji, salonów fryzjerskich i kosmetycznych)

 

 

KONSULTACJA

Jest to jednorazowe spotkanie podczas, którego dokonuję analizy funkcjonalności i specyfiki przestrzeni pod kątem wymagań i potrzeb Inwestora. Usługa ta obejmuje szereg uwag dotyczących estetyki i ergonomii konkretnego wnętrza/ obiektu. Najczęściej spotkanie odbywa się w danej nieruchomości. Jest ono poprzedzone wywiadem z Inwestorem (rozmowa telefoniczna/ kontakt mailowy) dotyczącym przeznaczenia i zakresu metamorfozy, jak również przeznaczonego na ten cel budżetu. Przed spotkaniem proszę również o nadesłanie zdjęć danego wnętrza i ewentualnych inspiracji/ uwag dotyczących kierunku metamorfozy (totalna zmiana, czy tylko odświeżenie tzw. lifting).

Podczas konsultacji przekazuję Państwu ustne rekomendacje dotyczące proponowanych zmian zgodnie z Państwa preferencjami. Poszukeuję najlepszych rozwiązań pod względem ergonomii, funkcjonalności dla danego wnętrza, funkcjonalności pomogę wybrać styl i kolorystykę, jak również zasugeruję jakie moim zdaniem materiały powinny zostać użyte w celu przeprowadzenia metamorfozy. Ze względu na fakt, że konsultacja jest spotkaniem jednorazowym zachęcam do robienia notatek. Uwagi

i rekomendacje udzielone podczas konsultacji pozwalają na niemalże samodzielne przeprowadzenie metamorfozy. Zadanie to staje się dużo łatwiejsze, dlatego przed planowanym remontem warto zastanowić się nad skorzystaniem z tej usługi.

 

Konsultacja nie zobowiązuje do dalszej współpracy ze mną. To Państwo decydują, czy ma stanowić samodzielną usługę, czy będzie wstępem do nawiązania dalszej współpracy. 

KONSULTACJA ONLINE

 

Skierowana jest do osób, które ze względu na odległość, bądź inne obowiązki nie mogą osobiście spotkać się ze mną.

W przypadku konsultacji online kontakt z Inwestorem odbywa się jedynie drogą mailową i telefoniczną. Analizy dokonuję na podstawie nadesłanych zdjęć danego wnętrza. Ze względu na wygodną formę jest to najchętniej i najczęściej wybierana opcja przez moich Klientów.

PROJEKT KONCEPCYJNY  - propozycja metamorfozy wnętrza może zostać opracowana w formie projektu koncepcyjnego, na który składają się  dwie koncepcje aranżacji wnętrza w postaci rzutu 2D, poglądowe wizualizacje z uwzględnieniem przykładowych mebli, oświetlenia, użyciem wybranych tekstur i kolorów. Na życzenie Klienta mogę przygotować projekt zabudowy kuchennej, szaf, zagłówka łóżka, itp. z wytycznymi dla wykonawców. Współpracuję ze sprawdzonymi wykonawcami, którzy szybko i sprawnie przygotują dla Państwa wycenę prac remontowych.

MOODBOARD, czyli wizualne przedstawienie koncepcji zaproponowanych podczas konsultacji zmian, tzw. tablica nastroju wnętrza. Zawiera ona propozycję przykładowych materiałów wykończeniowych, kolorów, tkanin, tekstur, przedmiotów dekoracyjnych, mebli, oświetlenia, itp. Moodboard jest wizualnym podsumowaniem zaleceń z konsultacji, drogowskazem do właściwego kierunku metamorfozy. Do moodboardu załączam wykaz adresów sklepów, w których można nabyć proponowane przeze mnie elementy wyposażenia wnętrz (zakup w podanych przeze mnie miejscach nie jest obligatoryjny,  są to jednak sklepy przeze mnie sprawdzone).

PRZYKŁADY MOODBOARDÓW

PROJEKTOWANIE i ARANŻACJA WNĘTRZ I METAMORFOZY WNĘTRZ I HOME STAGING

PARTNERZY:

© 2018 Created with       by ADSHOMECONCEPT. All Rights reserved.

logo.png