top of page

FAQ

Cute Girl
  • Co to jest home staging?
    Home stagingo to: - odpowiednie przygotowanie nieruchomości do wynajmu/ sprzedaży ​ - zastosowanie właściwych technik marketingowych ​ - odpersonalizowanie i zneutralizowanie nieruchomości ​ - zmiana charakteru nieruchomości z 'do mieszkania' na 'do sprzedania' ​ - zainteresowanie jak największej liczby oglądających nieruchomość - potencjalnych Nabywców ​ - przyspieszenie sprzedaży lub wynajmu za możliwie najwyższą cenę
  • Czy home staging naprawdę działa?
    Tak. Poniżej kilka faktów dotyczących home stagingu: - według statystyk mieszkania, w których przeprowadzono home staging zanim jeszcze trafiły na rynek nieruchomości sprzedają się średnio w 42 dni od wystawienia oferty - decydują pierwsze 3 sekund - po tym czasie kupujący zazwyczaj już wie, czy dana nieruchomość mu się podoba, czy nie. Tak naprawdę decyduje 'pierwsze wrażenie'. To ono skłania potencjalnego klienta do podjęcia finalnej decyzji o zakupie/ wynajmie danej nieruchomości - kupujący często poszukują gotowych rozwiązań i mieszkań, w których dzięki niewielkiemu nakładowi poczują się 'jak w domu'. - tylko 10% kupujących potrafi zauważyć potencjał nieruchomości i wobrazić sobie, jak będzie ona wyglądała po zmianach, tutaj home staging przychodzi z pomocą - im dłużej Twoja nieruchomość jest na rynku, tym niższa będzie cena jej sprzedaży. Dzięki usłudze home stagingu czas ten jest relatywnie krótki - właściwie przeprowadzony home staging jest skuteczny i zazwyczaj kosztuje mniej niż Twoja pierwsza obniżka ceny - nieruchomości sprzedają/wynajmują się szybciej i za wyższą kwotę, co oznacza również konieczność ponoszenia mniejszych kosztów na reklamę - dzięki home stagingowi Twoja nieruchomość będzie znacznie lepiej prezentować się na zdjęciach i wyróżni się na tle pozostałych ogłoszeń – 95% kupujących szuka nieruchomości w internecie zanim umówi się na spotkanie Podsumowując, poza powyższymi korzyściami płynącymi z usługi home stagingu zaoszczędzisz swój czas, co pozwoli na uniknięcie niepotrzebnego stresu związanego ze sprzedażą/ wynajmem Twojej nieruchomości.
  • Co to jest Interior Concierge?
    Interior Concierge (pol. konsjerż) to nic innego, jak pomoc osobistego projektanta podczas zakupów i nie tylko. Dzieki współpracy z wieloma showroomami i salonami wyposażenia wnętrz mam możliwość negocjowania korzystnych cen i rabatów, pomogę w wyszukaniu produktów trudno dostepnych i/lub unikatowych, skoordynuję zamówienia. Jednym słowem wszystko to, co pozwoli zaoszczędzić Ci czas i pieniądze związane z nieprzemyślanymi zakupami rzeczy, które często okazuja się niepasujace do całości wnętrza.
bottom of page