FAQ

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Co to jest home staging?


Home stagingo to: - odpowiednie przygotowanie nieruchomości do wynajmu/ sprzedaży - zastosowanie właściwych technik marketingowych - odpersonalizowanie i zneutralizowanie nieruchomości - zmiana charakteru nieruchomości z 'do mieszkania' na 'do sprzedania' - zainteresowanie jak największej liczby oglądających nieruchomość - potencjalnych Nabywców - przyspieszenie sprzedaży lub wynajmu za możliwie najwyższą cenę
Czy home staging naprawdę działa?


Tak. Poniżej kilka faktów dotyczących home stagingu: - według statystyk mieszkania, w których przeprowadzono home staging zanim jeszcze trafiły na rynek nieruchomości sprzedają się średnio w 42 dni od wystawienia oferty - decydują pierwsze 3 sekund - po tym czasie kupujący zazwyczaj już wie, czy dana nieruchomość mu się podoba, czy nie. Tak naprawdę decyduje 'pierwsze wrażenie'. To ono skłania potencjalnego klienta do podjęcia finalnej decyzji o zakupie/ wynajmie danej nieruchomości - kupujący często poszukują gotowych rozwiązań i mieszkań, w których dzięki niewielkiemu nakładowi poczują się 'jak w domu'. - tylko 10% kupujących potrafi zauważyć potencjał nieruchomości i wobrazić sobie, jak będzie ona wyglądała po zmianach, tutaj home staging przychodzi z pomocą - im dłużej Twoja nieruchomość jest na rynku, tym niższa będzie cena jej sprzedaży. Dzięki usłudze home stagingu czas ten jest relatywnie krótki - właściwie przeprowadzony home staging jest skuteczny i zazwyczaj kosztuje mniej niż Twoja pierwsza obniżka ceny - nieruchomości sprzedają/wynajmują się szybciej i za wyższą kwotę, co oznacza również konieczność ponoszenia mniejszych kosztów na reklamę - dzięki home stagingowi Twoja nieruchomość będzie znacznie lepiej prezentować się na zdjęciach i wyróżni się na tle pozostałych ogłoszeń – 95% kupujących szuka nieruchomości w internecie zanim umówi się na spotkanie Podsumowując, poza powyższymi korzyściami płynącymi z usługi home stagingu zaoszczędzisz swój czas, co pozwoli na uniknięcie niepotrzebnego stresu związanego ze sprzedażą/ wynajmem Twojej nieruchomości.
Co to jest Interior Concierge?


Interior Concierge (pol. konsjerż) to nic innego, jak pomoc osobistego projektanta podczas zakupów i nie tylko. Dzieki współpracy z wieloma showroomami i salonami wyposażenia wnętrz mam możliwość negocjowania korzystnych cen i rabatów, pomogę w wyszukaniu produktów trudno dostepnych i/lub unikatowych, skoordynuję zamówienia. Jednym słowem wszystko to, co pozwoli zaoszczędzić Ci czas i pieniądze związane z nieprzemyślanymi zakupami rzeczy, które często okazuja się niepasujace do całości wnętrza.

ADS HOME CONCEPT

NAPISZ DO ADS

ZNAJDZIESZ ADS NA

ODPOWIEM NA TWOJE PYTANIA

myślałam, że nie zapytasz

ADS HOME CONCEPT Agnieszka D'Souza, jako administratorka Twoich danych osobowych informuje, że:

1. Twoje dane osobowe przetwarzane będą w celu udzielenia informacji lub odpowiedzi na pytanie postawione w formularzu kontaktowym, podczas kontaktu telefonicznego lub kontaktu mailowego na podstawie art. 6 ust 1. lit. f) oraz w celach archiwizacyjnych.
2. Odbiorcą Twoich danych osobowych będą również dostawcy usług hostingowych.
3. Twoje dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do zakończenia procesu udzielenia pełnej informacji lub odpowiedzi na pytanie postawione w formularzu kontaktowym oraz w celach archiwizacyjnych przez 1 rok.
4. W związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługują Ci następujące prawa: dostępu do treści danych, do sprostowania danych, do usunięcia danych, do ograniczenia przetwarzania danych, do przenoszenia danych, do wniesienia sprzeciwu, prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego (Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych) w przypadku uznania, że przetwarzanie danych osobowych Panią/Pana dotyczących narusza przepisy RODO.
5. Podanie przez Ciebie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże niezbędne dla udzielenia informacji lub odpowiedzi na pytanie postawione w formularzu kontaktowym, podczas kontaktu telefonicznego lub kontaktu mailowego

© 2020 Created with             by ADSHOMECONCEPT. All Rights reserved to Agnieszka D'Souza.

  • Grey Facebook Icon
  • Grey Instagram Icon